Ota kontaktii – Ota yhteyttä – Kontakt oss

Kynteripalvelus /Asiakaspalvelu • Kundesenter:

kundesenter@ruijan-kaiku.no
+ 47 78 45 67 01

 

Redaksuuni / Toimitus • Redaksjon:

redaksjonen@ruijan-kaiku.no
redaksuuni@ruijan-kaiku.no
toimitus@ruijan-kaiku.no

 

Lill Vivian Hansen
Fungerende redaktør/redaktööri /päätoimittaja ja journalisti  (Alattio)
lill@ruijan-kaiku.no
(+47) 958 42 214

I følge redaktør Liisa Koivulehto er det ikke idealisme som har drevet henne i alle disse årene med Ruijan Kaiku, men heller en slags nysgjerrighet. Og så det faktum at noe må man jo jobbe med her i livet. KUVAT HEIDI NILIMA MONSEN

Liisa Koivulehto
KUVA HEIDI NILIMA MONSEN

Liisa Koivulehto
Journalisti (Tromssa)
liisa@ruijan-kaiku.no
(+47) 982 60 562

 

 

 

.
Anonsit /Ilmoitukset ja myynti • Marked/Salg:

Yngve Reginiussen
Markkinointijohtaaja • Markedsansvarlig
yngve@ruijan-kaiku.no
(+47) 452 23 232

.
Hallinto • Administrasjon:

Tor Sara
Hallintojohtaaja • Daglig leder
tor@ruijan-kaiku.no
(+47) 911 38 742

.
Hallinon postiosoite • Postadresse administrasjon og redaksjon:

Ruijan Kaiku AS
Postboks 1193
N-9504 ALTA

.
Redaksuunin / Toimituksen osoite ja käyntiosoite • Besøksadresse og postadresse redaksjon, Tromsø:

Ruijan Kaiku
Postboks 1028
N-9260 Tromsø

Besøksadresse:
Kaigata 4

 

TERVETTULEMAA • TERVETULOA • VELKOMMEN !